Новини » Економіка Читать эту новость на русском

«Відродження» закликає всі фракції об'єднатися задля зниження тарифів на газ

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар. Фото: vidrodzhennya.org.ua

Депутатська група «Партія «Відродження» закликає усі фракції парламенту об’єднати зусилля та підтримати проект постанови щодо проведення аудиту тарифів – його ухвалення дозволить знизити ціни на газ в Україні.

Про це повідомляє офіційний сайт «Відродження».

Про це під час виступу у Верховній Раді у вівторок повідомив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар. Він наголосив, що впродовж останніх років ціни на газ зросли у 10 разів, на електроенергію – у 3,5 рази. Такі тарифи є непідйомними для населення.

«Ця політика призводить до банкрутства промисловості, тарифи для якої також підвищувались, та тотальної бідності українського населення. Ви подивіться на «Нафтогаз України» – зажерлися вже, якщо говорити простою мовою. Зарплати керівників «Нафтогазу» сьогодні найбільші в Європі.

Навіть вищі, ніж у керівників британських та французьких нафтогазових компаній. Це говорить про те, що влада вже перейшла межу! Керівники «Нафтогазу» виписують собі премії у 8 млн доларів і переказують до Сполучених Штатів. Вони вже готові переїхати туди жити. А що робити нам з вами?!», – наголосив Бондар.

Він нагадав, що шість фракцій у парламенті підписали проект постанови про зниження тарифів, запровадження мораторію на їх подальше підняття та проведення аудиту розцінок на комунальні послуги.

«Районні, міські та обласні осередки «Відродження», фракції у кожній обласній та міській раді, де ми представлені, підписали звернення до керівництва парламенту та країни про те, щоб підтримати цей проект постанови. Щоб скасувати підвищення тарифів і навести лад у питанні вартості газу для українців.

Газ українського видобутку сьогодні коштує 70-90 доларів. То чому ж нам пропонують його купувати за 300 доларів? Хто наживається на цьому? А потім за рахунок українців вони купують собі по всьому світу вілли, яхти, отримують шалені зарплати та премії. Тому ми вимагаємо поставити постанову на голосування і зупинити зростання тарифів», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Як повідомлялося, депутатська група «Відродження» також вимагає зниження зарплат для керівників держкомпаній, таких як «Нафтогаз Україна», «Укрпошта» та «Укрзалізниця». Адже заробітні плати керівників у цих компаніях більші за зарплату їхніх європейських колег, а також у сотні разів перевищують рівень середньої зарплати в Україні.

Loading...