Новини » Львів 20 листопада, 2018, 15:20
У Львові працюють над впровадження е-квитка. Загальна вартість проекту – 11,2 млн євро, - ЛМР

У Львові триває процес впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). У листопаді 2018 року розпочалася безпосередня реалізація заходів проекту – запит і оцінка технічних пропозицій учасників тендерного процесу (документація на погодженні в ЄБРР).

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«У цьому проекті – впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток) Львова, ми пов’язані з Європейським банком реконструкції та розвитку, який фінансує проект. Тому проводимо все згідно з вимогами банку, і без консультантів, які приступили до роботи в кінці грудня 2017, ми не могли рухатись далі. А також ЄБРР вирішив на нас зробити зразковий проект і досить довго перевіряв нашу документацію, із залученням, в тому числі, незалежних експертів», – сказав начальник відділу АСОП ЛКП «Львівавтодор» Сергій Журбенко.

«Хочу наголосити, що зараз ми оголосили не новий тендер. Ми продовжуємо рухаємось в межах закупівлі, яка була оголошена на сайті ЄБРР 29.03.2017. Зараз ми проводимо етап технічної оцінки. І ми вирішили не обмежуватись тими 17 компаніями і зробили наступний етап тендеру (технічну оцінку) відкритим для всіх. Тому що з часу, коли ми оголосили попередню кваліфікацію, на європейському ринку цілий ряд компаній також почали виробляти АСОП в тому варіанті, який ми хочемо для Львова. У нас є проект, в якому розписані всі складові системи. У нас є технічне завдання, яке містить біля 400 вимог до побудови системи. Але кожен постачальник повинен із своєї лінійки виробів підібрати комплектуючі, які б відповідали нашим вимогам і скласти з них цілісне рішення, яке доповнити новим програмним забезпеченням. Це і є розробка в розумінні нашого тендеру» – наголошує Сергій Журбенко.

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» та ЄБРР підписали кредитний договір на суму 10 млн євро, щодо впровадження у Львові автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Загальна вартість проекту – 11,2 млн євро.

Протягом 2017р. відбувались тендерні процедури з вибору підрядних організацій та консультацій проекту.

15 листопада 2017 року відбулося підписання контракту між ЛКП «Львівавтодор» та компанію iC consulenten (Австрія), яка надає консультаційні послуги в рамках проекту впровадження електронного квитка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:31 :50