Новини » Регіони 20 листопада, 2018, 17:33
У Луцьку презентували сучасне українське фентезі
У Луцьку презентували сучасне українське фентезі
У Луцьку презентували сучасне українське фентезі

Неймовірно цікаві зустрічі любителів фентезі з письменницею Наталією Матолінець відбулися в Луцькій центральній бібліотеці для дітей та бібліотеці-філії №2 для дітей.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

У рамках програми «Літературні відкриття» дітям випала чудова нагода поспілкуватися з львівською письменницею, авторкою двох поетичних збірок й фентезійних романів. Наталія Матолінець – письменниця, журналістка, володарка ІІ премії конкурсу «Коронація Слова – 2017» у номінації «Романи» за твір «Гессі». Роман «Варта у Грі» отримав спецвідзнаку конкурсу «Крилатий лев – 2017» за новаторський пошук у жанрі міського фентезі та диплом конкурсу «Львівські перехрестя». Вона – лауреат літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007).

У сучасній українській літературі фентезі представлений творами небагатьох авторів, тому справжньою подією стало живе спілкування з Наталією Матолінець, яка розповіла про цікаві моменти свого життя, подорожі, захоплення, представила присутнім книги «Гессі» та «Варта у Грі», в яких створила світ з іншими правилами існування, іншими часовими і просторовими законами.

Відбулася активна дискусія про читання як творчий інтелектуальний процес та шляхи повернення книги до пріоритетів у дозвіллі дітей, осучаснення шкільної програми з української та зарубіжної літератури.

Учасники зустрічі одержали відповіді на запитання: які творчі плани на майбутнє, чи буде продовження книг, звідки ідеї романів, чи хотіла б писати в інших стилях, звідки любов до читання, про що мріє.

Усі охочі мали змогу придбати книги з автографом та побажаннями від автора, зробити світлини.

Модератор творчої зустрічі – блогер Анна Єкименко-Поліщук.

У Луцьку презентували сучасне українське фентезі
У Луцьку презентували сучасне українське фентезі
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:23 :09