Новини » Світ 20 листопада, 2018, 0:10
Трамп висловив претензії щодо знищення Осами бен Ладена

Президент США Дональд Трамп заявив, що затримання Осами бен Ладена мало відбутись значно раніше, ніж воно відбулося.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Звісно ж було би краще, якби ми затримали Осаму Бен Ладена значно раніше. Я звернув увагу на нього у моїй книжці задовго до нападу на Всесвітній торговий центр. Президент Клінтон втратив свою нагоду. Ми виплатили мільярди доларів Пакистану, а вони не повідомили нам, що він там жив. Дурні! Ми більше не виплачуємо Пакистану мільярди, бо якби це продовжувалось вони би отримували гроші і нічого для нас не робили. Бен Ладен, це перший такий приклад, а Афганістан – інший. Пакистан був ще однією країною, нічого не роблячи взамін. Такого більше не буде», – заявив Трамп.

Репліка стала продовженням суперечки президента США із адміралом ВМС США у відставці Вільямом Макрейвеном, колишнім спецпризначенцем, який керував операцією у ході якої бен Ладена було вбито. Макрейвен раніше критикував Трампа за випади проти ЗМІ назвавши їх «найбільшою загрозою нашій демократії».

Як відомо, Осаму бен Ладена було вбито у травні 2011-го року американськими спецпризначенцями у маєтку на Території Пакистану в якому терорист переховувався.

У відповідь на слова Макрейвена, президент США назвав колишнього військового прихильником Гілларі Клінтон та Обами.

Пізніше президент сказав, що терориста мали б знешкодити раніше.

«Хіба не краще було би, якби ми дістались до нього раніше? Тільки подумайте, він пречудово жив у Пакистані у, за тамтешніми мірками, прекрасному маєтку (я особисто бачив кращі). Але він там жив поблизу військової академії, усі у Пакистані знали, де він там», – сказав президент, у відповідь на запитання, чи вбачає він заслугу Макрейвена у знешкодженні терориста.

Макрейвен заявив, що не був прихильником Клінтон, але високо оцінив Обаму і Буша, як президентів «які підтримували гідність посади, яку обіймали».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-15 23:47 :07