Новини » Суспільство 20 листопада, 2018, 12:30
Соболєв: Топ-корупція – останнє, що поєднує Україну з «рускім міром»
ZIK
ZIK

Росія і топ-корупція – взаємопов'язані речі. Відтак, корупція є «останньою пуповиною», що поєднує нас з «рускім міром». А топ-корупціонери, затверджуючи нові схеми, нову згоду суспільства зі старими проблемами, повертають його в наш дім.

Таку думку в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Єгор Соболєв.

Він переконаний, що однією з найбільших змін, які відбулись з Україною після Євромайдану, є те, що громадяни відчули, що вони не є Росією.

«Сьогодні навіть реклама Олександра Вілкула на білбордах українською. Це ознака величезних змін, які відбулися в головах людей. Близько 70% громадян вважають себе українцями, вважають це цінністю і вважають Росію ворогом і агресором. Це величезний стрибок, що був оплачений кров'ю, мільйонами біженців та втратою територій», – пояснив народний обранець.

Також він висловив думку, що Росія і топ-корупція – взаємопов'язані речі. Відтак, корупція, на його думку, є «останньою пуповиною», що поєнує нас з «рускім міром».

«У всьому іншому ми вже не такі, як росіяни. Але у вмінні збагачуватися на власних повноваженнях та невмінні це зупинити ми, на жаль, не далеко від них пішли. Тому коли я кажу про реванш, то маю на увазі, що топ-корупціонери, затверджуючи нові схеми, нову згоду суспільства з цими старими проблемами, повертають в наш дім «рускій мір», – заявив Єгор Соболєв.

За його словами, за результатами Революції гідності у 2014 році ніхто й подумати не міг, що через декілька років той самий Олександр Вілкул рекламуватиметься на білбордах як кандидат у президенти.

«Я був впевнений, що вони або втечуть, або будуть ув'язнені. Слухайте, Вілкул організовував масове побиття людей у Дніпрі. І це без всіх його діянь на посаді голови Дніпропетровської ОДА. Ми всі були впевнені, що наступні роки вони будуть або у в'язниці, або в еміграції. Але вони претендують керувати державою», – каже парламентар.

На його думку, саме це і є так званим реваншом проросійських політиків. Мовляв, не ліквідувавши топ-корупцію, ми впускаємо назад російську агресію.

Нагадаємо, Єгор Соболєв спільно з активістами виступив за затвердження на законодавчому рівні захисту для викривачів корупції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:12 :11