Новини » Події 20 листопада, 2018, 16:47
Під Одесою буксир під час шторму «загубив» баржу з ​​контрабандними сигаретами
Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

Буксир «Паралель», який зазнав аварії в Чорному морі, тягнув в сторону Болгарії баржу з вантажем контрабандних сигарет.

Про це повідомляє «Думська» з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Коли шторм посилився і подальший рух став загрожувати життю екіпажу, моряки відчепили баржу і подали сигнал лиха, після чого їх врятував танкер «Аркадія», що проходив повз.

Доля буксира невідома, а що стосується баржі, то шторм прибив її до берега в районі Чорноморки, де судно взяли під охорону прикордонники.

На борту баржі UDP-DM-2309-УДП, яка, до речі, належить ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство», знаходиться 10 тисяч коробів, в кожному з яких по 500 пачок сигарет. Всього, таким чином, в трюмі судна п’ять мільйонів пачок.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

UDP-DM-2309-УДП не вперше попадається борцям з контрабандою. У липні минулого року баржу затримали в Миколаєві, коли на неї перевантажували з теплохода Hermes більше мільйона пачок сигарет. Потім, правда, арешт з судна чомусь зняли.

Фото: dpsu.gov.ua
Фото: dpsu.gov.ua

Буксир «Паралель», нагадаємо, приписаний до Ізмаїлу. За даними АІС, приблизно в 3 ночі він вийшов з Херсона і попрямував на захід. Потім команда відключила транспондер. О 9:00 буксир подав сигнал SOS, який прийняв Державний морський рятувально-координаційний центр в Одесі. Вже через 11 хвилин в штормове море вийшли рятувальні катери ПРК-01 та ПРК-02. Через високі хвилі вони не могли розвинути максимальну швидкість, тому прибули до місця події приблизно через годину.

До цього моменту біля буксира, який зазнав аварії, вже стояв танкер «Аркадія», який зняв екіпаж у складі шести осіб. Це сталося о 10:17.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:44 :04