Новини » Політика 20 листопада, 2018, 20:50
Нардеп Мельниченко повідомив, чи підтримує група Ахметова висування Бойка
ZIK
ZIK

Після виключення Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна «Опозиційний блок» політично не виграв. Основний електорат Бойка є на Сході, де має дуже сильні позиції Ахметов. Перед виборами ми побачимо, чи підтримує група Ахметова висування Бойка.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Володимир Мельниченко.

Коментуючи інформацію про розкол «Опоблоку», пан Мельниченко сказав, що в них з самого початку не зовсім гладко складалися відносити.

«Вони були поділені на групи: з одного боку – група Ріната Ахметова, а з іншого – група Дмитра Фірташа, в яку входили Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Олександр Вікул, Вадим Новинський. Ще з'явилась нова група: Євгеній Мураєв, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович», – зазначив Мельниченко.

За його словами, відомий факт, що за позовом Фірташа судом був накладений арешт на активи Ахметова, а це більше ніж на 800 мільйони доларів. Також довгий час Вадим Рабінович воював із Сергієм Льовочкіним.

«Я думаю, що Льовочкін і Рабінович через Медведчука знайшли спільну мову, домовилися і висунули Бойка єдиним кандидатом. Група Ахметова в цьому не брала участі і не підтримує цього», – розповів політик.

Пан Мельниченко переконаний, що «Опозиційний блок» від цього політично не виграв. Однак зауважив, що в політичному житті все дуже швидко змінюється.

«Основний електорат Бойка буде на Сході, де має дуже сильні позиції Ахметов. Я вважаю, що всі ці політичні групи тільки програють. Доживемо до виборів і побачимо, як воно буде», – прокоментував народний обранець.

Нагадаємо, що з парламентської фракції «Опозиційного блоку» виключили двох депутатів – Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Як повідомляли раніше, політичні колізії напередодні виборів ще більше загострилися: в «Опозиційному блоці» виник помітний «розкол» – Рінат Ахметов та його оточення вже прийняли остаточне рішення не приєднуватися до об’єднаного проекту груп Фірташа-Льовочкіна-Бойка (так званих «газовиків») та Медведчука-Рабіновича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 20:41 :23