Новини » Регіони

На Волинській митниці відреагували на блокування міжнародної траси

У зв’язку із блокуванням руху у селі Старовойтове на Волині митники нагадали, що за день від Волинської митниці до бюджету надходить 11,5 млн грн.

Про це IA ZIK повідомили у ГУ ДФС в області.

У контексті блокування руху автотрасою міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, що тралопилося у селі Старовойтове Любомльського району, на Волинській митниці ДФС нагадали: «За підсумками роботи у жовтні 2018 року через «Ягодин» щодоби у середньому пропускається 9199 громадян, які перетинають кордон на 81 автобусі та 2363 легкових автомобілях».

За даними митників, також цей пункт пропуску щодоби перетинає у середньому 837 вантажних транспортних засобів, які перевозять близько 11 тисяч тонн товарів. Середньодобовий показник надходжень митних платежів з п’яти відділів митного оформлення, які розміщені у МАПП Ягодин, складав у жовтні 2018 року 11,5 млн грн.

«Усі громадяни та перевізники зацікавлені у ритмічній роботі пунктів пропуску через державний кордон України, що необхідно враховувати організаторам акцій на цій стратегічній для держави європейській магістралі», – заявили на Волинській митниці.Loading...