Новини » Політика 20 листопада, 2018, 18:35
Мірошниченко заявив про «шкідників» у ВРУ й можливість оскарження будь-якого рішення Ради
ZIK
ZIK

Будь-яке рішення ВРУ, зокрема і щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку, можна оскаржити в судах, оскільки порушена процедура.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VII скликання Ігор Мірошниченко.

Гість програми, коментуючи те, що Рада лише з третьої спроби підтримала рішення скерувати до Конституційного Суду України законопроект щодо перейменування Кіровоградської області, зауважив, що ВРУ восьмого скликання частково складається із «реваншистів» – «регіоналів», які зайшли під прапорами різних політичних сил і які ненавидять Україну та все українське.

«Кремлівська ідеологема будувалася на тих міфах, завдяки яким в Україні відбулася комунізація, й іменами тих, хто знищував українську націю і досі названі дві області. Це політична шизофренія, коли перейменовані обласні центри, але досі не перейменовані області. Ті, хто зволікає із законом про «декомунізацію», займаються не просто шкідництвом, а підривають державні устрої», – заявив Ігор Мірошниченко.

Що ж до перебігу голосування, гість програми зауважив, що обранці так голосують протягом усієї каденції, і порушення регламенту Ради є систематичними.

«Будь-яке рішення, у тому числі і те, що проголосували на наших очах щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку, можна оскаржити у судах, тому що процедура абсолютно чітко порушена. І навіть за нашої нереформованої системи доказів, що закон порушують, коли ухвалюють таке рішення, їх вдосталь», – заявив Ігор Мірошниченко.

Водночас, політик певен, що після перейменування областей говорити про завершення «декомунізації» зарано.

Нагадаємо, Верховна Рада України скерувала до Конституційного Суду України законопроект щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку.

Сьогодні ВРУ підтримала перейменування Кіровоградського району на Кропивницький район.

Як повідомляли, голова ВРУ спрогнозував, коли в Україні завершать «декомунізацію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:54 :57