Новини » Події 20 листопада, 2018, 9:41
Кривдника Найєма покарали із запізненням: частково арештовано майно
Поліція на місці побиття народного депутата Мустафи Найєма у Києві. Фото: Інформатор
Поліція на місці побиття народного депутата Мустафи Найєма у Києві. Фото: Інформатор

На 2 з 3 квартир Саітова Магомеда-Аміна, який 30 квітня напав на народного депутата Мустафу Найєма, накладено арешт.

Про це повідомляє брат нардепа, юрист Масі Найєм у Facebook.

Він нагадує: «Із метою відшкодування шкоди ми подали цивільний позов у кримінальному провадженні проти підозрюваного Саітова Магомеда-Аміна (який наніс Мустафі удари в обличчя, в результаті яких було 2 переломи; та який втік у Баку одразу після інциденту). На забезпечення позову було подано клопотання про арешт майна підозрюваного».

«11 жовтня відбулося засідання Шевченківського суду, на якому суддя розглянув та задовольнив відповідне клопотання (цей висновок випливає з витягу з реєстру речових прав на нерухоме майно станом на 19 листопада)», – зазначає Масі Найєм.

Ухвалу суд у таких випадках передає слідчому або прокурору, а ті мають негайно подати до державного реєстратора заяву про реєстрацію обтяження. Реєстрація обтяжень (зокрема, арешту) здійснюється протягом 2 днів з моменту реєстрації такої заяви.

«Не дивлячись на це, станом на 12:28 5 листопада, тобто через 25 днів після засідання, майно арештовано не було», – повідомляє брат нардепа.

Захист Мустафи Найєма подав скаргу на бездіяльність реєстратора та заяву про вчинення кримінального правопорушення.

«Скарга була розглянута по суті 14 листопада, на підставі заяви було зареєстроване кримінальне провадження за ч. 2 статті 382 ККУ», – констатує Масі Найєм.

«19 листопада ми зробили витяг із реєстру повторно. І що ми побачили? Що 17 жовтня рішенням реєстратора (Кендзьора Вікторія, департамент з питань реєстрації КМДА) від 5 листопада (ні, це не помилка, саме так – 17.10 рішенням від 05.11) було накладено арешт на майно підозрюваного на підставі ухвали Шевченківського суду (провадження 1-кс/761/26039/2018, у справі 761/38431/18) від 11.10.2018», – обурюється він.

«Тобто аж через 25 днів, а не через 2, як має бути, після скарг та заяв про вчинення кримінального правопорушення реєстратор все ж зареєстрував арешт. Арешт, до речі, накладений вибірково: на 2 з 3 квартир підозрюваного», – додав Масі Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 23:06 :39