Новини » Політика 20 листопада, 2018, 17:51
Кабмін визначив механізм евакуації засуджених у разі введення воєнного стану

У разі введення воєнного стану в місцевостях, наближених до районів бойових дій, проводиться обов’язкова евакуація засуджених і взятих під варту.

Механізм евакуації затверджений постановою Кабміну від 7 листопада 2018 року № 934, – пише ЮрЛіга.

Документом врегульовано функції і завдання військового командування, міністерств, інших державних органів та порядок здійснення перевезення окремої категорії населення спеціальним або додатково обладнаним транспортом.

Рішення про проведення евакуації засуджених приймається відповідним військовим командуванням разом з військовими адміністраціями.

Загальний контроль і координація заходів щодо евакуації засуджених та осіб, взятих під варту, здійснюються військовим командуванням.

Для підготовки і проведення евакуації в Мін’юсті, Нацполіціі, СБУ утворюються тимчасові органи по евакуації – комісії з питань евакуації.

Такі комісії відповідають за планування заходів по евакуації, організацію залучення сил і засобів конвоювання, контроль за підготовкою установ до евакуації.

У підготовці та проведенні Мін’юстом евакуації беруть участь Нацгвардія (в частині здійснення конвоювання) і Укрзалізниця.

Заходи з евакуації здійснюються в межах відповідних бюджетних призначень Мін’юсту, МВС, Міноборони та СБУ і в разі необхідності майна і коштів інших державних органів, установ, організацій і підприємств.

Компенсація вартості послуг і розміру фактичних витрат суб’єктів господарювання та громадянам, транспортні засоби яких залучаються для евакуації засуджених здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 14 серпня 2013 року № 581.

Евакуація засуджених та осіб, взятих під варту, проводиться в установи з відповідним режимом утримання, які розташовані в безпечній місцевості.

Якщо взятих під варту, які перебувають в ізоляторах СБУ, неможливо розмістити через відсутність відповідних установ в безпечної місцевості, таких осіб можуть розмістити в слідчих ізоляторах Мін’юсту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 22:59 :49