Новини » Політика 20 листопада, 2018, 22:05
Іван Крулько: Голосами «Опоблоку» у ВРУ приймалися рішення, вигідні владі
ZIK
ZIK

Можна навести десятки прикладів голосувань, коли голосами «Опозиційного блоку» в Раді приймалися рішення, які були вигідні владі.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Іван Крулько.

«Я можу навести десятки прикладів голосувань у Раді, коли голосами «Опозиційного блоку» приймалися рішення, які були вигідні владі. Наприклад, внесення змін до Конституції, які стосувалися судової реформи. Ця реформа не призвела до вільних судів, вона, навпаки, призвела до того, що країна ще більше почала жити за «телефонним правом», – зазначив Крулько.

Коментуючи розкол «Опоблоку», політик сказав, що одне крило перемогло інше, але він не хоче розбиратися в тому, хто з них більше любить Путіна, бо і ті, і ті його люблять. Для нього «Партія регіонів» та «Опозиційний блок», як би вони не називалися, є ідеологічними опонентами. 

«У нас є непримиренні позиції щодо того, як має розвиватися українська держава, як мають захищатися національні цінності. Це політична сила, яка голосувала і продовжує голосувати проти всіх тих рішень, які стосуються зміцнення України. Тому для мене особисто байдуже, що там відбувається», – зауважив народний обранець.

Також пан Крулько додав: те що відбувається в «Опоблоці», не стосується України й українців. На сьогодні є багато питань, які є предметом серйозного обговорення, і саме про них треба говорити. 

«Я нещодавно повернувся з Луганщини, де бачив, що роблять представники цієї політичної сили. І луганчани, на жаль, багато років підтримували її. Просто одне крило відсунуло інше крило для того, щоб мати більший вплив на тій території. Але конкретні результати показують, що вони не справляються з роботою», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що з парламентської фракції «Опозиційного блоку» виключили двох депутатів – Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Як повідомляли раніше, політичні колізії напередодні виборів ще більше загострилися: в «Опозиційному блоці» виник помітний «розкол» – Рінат Ахметов та його оточення вже прийняли остаточне рішення не приєднуватися до об’єднаного проекту груп Фірташа-Льовочкіна-Бойка (так званих «газовиків») та Медведчука-Рабіновича. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 00:23 :45