Новини » Політика Читать эту новость на русском

Грановський прокоментував зустріч голови НАБУ вдома у Президента

ZIK

Артем Ситник дійсно вночі мав зустріч із паном Президентом, але не зі мною. Це підтвердив сам директор НАБУ. Тому на цьому можна поставити крапку.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Олександр Грановський.

Гість програми також зауважив, що відповідь на це запитання вже дав пан Ситник.

«Журналісти зафіксували, що біля маєтку, де проживає пан Порошенко були автівки, якими користується пан Ситник і якими інколи користуюсь я. Більше нічого вони не зафіксували. Пан Ситник сказав, що він дійсно мав зустріч із паном Президентом і в ході цієї зустрічі він не бачив Грановського. Тому на цьому можна поставити крапку», – відповів політик.

Також у відповідь на запитання ведучої, чи нормально те, що голова незалежної організації НАБУ вночі їздить до голови держави, пан Грановський сказав, що так. Якщо Президент вирішив поспілкуватися з паном Ситником з якихось причин, народний обранець не бачить в цьому чогось неймовірного.

«Це питання мало б сенс, якби можна було привести приклад якихось справ, які з різних причин «зливалися» на користь Президента чи його оточення. Я не знаю таких прикладів», – прокоментував гість програми.

Як повідомлялося раніше, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник 26 квітня відвідував будинок, у якому мешкає президент Петро Порошенко в Козині.

Loading...