Новини » Політика 20 листопада, 2018, 5:30
Грановський про «Трейд Коммодіті»: Це не моя історія
ZIK
ZIK

У світі не існує такої людини, яка може стверджувати, що я звертався до неї щодо фірми «Трейд Коммодіті» і просив про допомогу. Це до мене телефонували певні люди і задавали мені запитання щодо фірми «Трейд Коммодіті». Але я відповідав, що мене це не цікавить, що я не втручаюсь і що це не моя історія.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України від БПП Олександр Грановський.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір відновити розслідування кримінального провадження про розтрату 149 млн гривень при закупівлі Міністерством оборони палива у фірми «Трейд Коммодіті».

Відповідаючи на питання ведучої, чи нардеп причетний до цієї справи, Олександр Грановський зазначив, що ця справа є прикладом того, що правоохоронні органи прийняли емоційне рішення.

«У цьому випадку йдеться саме про НАБУ. Я особисто нічого про це не знаю. Я спілкувався з багатьма людьми, які знаються на роботі системи «Прозоро», які знаються на цій галузі. Мені відомо, що вони також зверталися до НАБУ і висловлювали свою позицію. Зокрема вони казали, що з їхньої точки зору ця справа – неперспективна, а рішення, які приймали детективи – некоректні.

Єдине, що мені дійсно неприємно, це те, що голова Держрезерву дозволив собі висловлювання, що я нібито впливав на нього. Але я особисто не знайомий з цієї людиною. Це якась маячня»,– розповів Олександр Грановський.

Він наголосив, що у світі не існує такої людини, яка може стверджувати, що Олександр Грановський звертався до неї щодо фірми «Трейд Коммодіті» і просив про якусь допомогу.

«Більше того, це до мене телефонували певні люди і задавали мені запитання щодо фірми «Трейд Коммодіті». Я відповідав, що мене це не цікавить, що я не втручаюсь, що це не моя історія і мене зовсім не цікавить, які рішення будуть прийматися з цього приводу», – підкреслив народний депутат Олександр Грановський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:33 :51