Новини » Політика 20 листопада, 2018, 15:40
Бала: В опозиції вже давно була тріщина, а сьогодні відбувся офіційний розкол
ZIK
ZIK

Між групами так званого впливу Фірташа, Льовочкіна і Ахметова були розбіжності ще за Януковича. Попри це, вони до останнього намагалися знайти спільний знаменник, але їм це не вдалося. Саме тому сьогодні виключили з фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала. 

«Безумовно, в опозиції утворилася не тріщина, а стався розкол. Адже, хто цікавився політикою, той знав, що між групами так званого впливу Фірташа, Льовочкіна і Ахметова були розбіжності ще за часів, коли при владі був Янукович. І про це всі прекрасно знали», – сказав Бала.

Він вважає, що опозиційним політикам вже давно треба було розійтись. Натомість вони намагалися знайти якийсь знаменник.

«На мою думку, таке поєднання було безперспективним, враховуючи ще й майбутні парламентські вибори. Адже тепер не треба буде зводити свої політичні сили. Зокрема, Ахметову та тим людям, які замаються політикою – не доведеться втрачати вплив на політичну партію», – вважає він.

Але він зауважив, що варто було б проаналізувати сьогоднішнє голосування. Адже це дало б розуміння, чи буде створену нову групу у парламенті.

«Насправді, було б цікаво почути, хто і як голосував на засіданні фракції. Бо, коли Бойко заявив, що найближчим часом буде створено групу, то я хотів би подивитись, чи були ті особи, які утримались. Адже тоді б ми розуміли, чи є необхідна кількість голосів. Наприклад, Рабіновіч наразі не написав заяву про вихід із фракції і він не зможе формально входити у групу Бойка. Тому чи наберуть вони потрібну кількість голосів, час ще покаже», – додав він.

Нагадаємо, сьогодні з парламентської фракції «Опозиційний блок» виключили двох депутатів – Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна. Натомість, новим керівником фракції був обраний нардеп Вадим Новинський, а його заступником Олександр Вілкул.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 00:27 :34