Новини » Суспільство 20 листопада, 2018, 19:05
Андрій Ніцой певен – процеси декомунізації та деколонізації в Україні лише розпочинаються
ZIK
ZIK

Нині в Україні – початок процесів декомунізації та деколонізації, які в країнах Європи та Балтії відбувалися наприкінці 80-х років.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой.

Гість програми, коментуючи рішення ВРУ скерувати до Конституційного Суду України законопроект щодо перейменування Кіровоградської області, не погодився із думкою, що такі кроки українського парламенту можна вважати завершенням процесу «декомунізації» в країні.

«Це лише формалізація справжніх процесів, які повинні були розпочатися в Україні щонайменше 27 років тому паралельно з процесом «деколонізації», – так, як процеси «декомунізації» та «деколонізації» відбувалися наприкінці 80-х років у Польщі, Німеччині, Чехії, країнах Балтії. Вони тепер, пройшовши через складні випробування, зробили економіку, соціальні стандарти, вступили у Євросоюз. Війська НАТО оберігають їхній східний кордон, бо «декомунізація» – це безпека», – заявив Андрій Ніцой.

Директор Центру стратегічних розробок наголосив, що нині в Україні – початок «декомунізації». Він додав, що сподівається, що Україна й далі рухатиметься цим шляхом.

Нагадаємо, Верховна Рада України скерувала до Конституційного Суду України законопроект щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку.

Сьогодні ВРУ підтримала перейменування Кіровоградського району на Кропивницький район.

Як повідомляли, голова ВРУ спрогнозував, коли в Україні завершать «декомунізацію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 21:07 :16