Новини » Суспільство 20 листопада, 2018, 16:41 блоги
«Аміго, тусуй в «Індіґо» та інші заклади минулого Львова
Юрій Михальчишин
народний депутат України VII скликання,
кандидат політичних наук (2009 р.), радник голови СБУ (2015-2016 рр.)

Там, де тусувалась львівська молодь ще до напливу «атмосферних кафешок», орієнтованих на туриста.

Атмосферний львівський андерґраундно-неформальний клуб «Лялька» в підвалі справжнього Лялькового театру на площі Данила Галицького, 1 з тематичними вечірками в стилі рок, хардкор, техно, готика і джазовим фестивалем «Jazz bez» задовго до появи колабораціоністського фрідманівського «Альфа-джазу».

Рекламний плакат «Аміго, тусуй в «Індіґо» на Пасічній. Фестиваль «Рейвах. Львівські діджеї Paul Wheaten, Bob Rovski, Buratino, Romik, Derrik і Tonika. Ковбойські дискотеки в «Романтику», що в Парку Культури, на День студента та «День Валентина» у найбільшому танцювальному залі Західної України на 1000 людей.

Нинішній «Fashion-club» і тоді був фешенебельним, але називався просто «Троянда». Палац культури залізничників – «РОКС» на Федьковича, у будівлі престижного міжвоєнного кінотеатру польських часів. Дискотеки «Королева ночі» у Палаці культури імені Хоткевича, «Наутілус» у будинку культури заводу ЛОРТА на Патона, «ГАЗ» в Будинку культури будівельників та Стефаника.

«Арлєкіно» на Городоцькій, «Шалений світ» на Личаківській, «Галактика» в Винниках, «Сальвадор Далі» на Левандівці, «Пікассо» і «Сафарі» на Зеленій. У «Сафарі» інколи не ризикували заходити навіть справжні професійні бандити. Тут могли зняти шкірянку і вломити навіть професійним спортсменам-єдиноборцям чи крутим рекетирам. Один з постійних відвідувачів, Артур Сушко разом зі своєю дівчиною Оксаною (вчителька української літератури) розстріляли двох УБОЗівців на Кривчицях, коли його спробували затримати. Але це буде пізніше, у 2003 році.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:45 :12