Новини » Суспільство 19 листопада, 2018, 5:40
Вчені розповіли, що прискорило еволюцію людини

Вчені припускали, що еволюція людини буде зупинена. Якісна охорона здоров’я є для цього великою перешкодою. Медицина за останні десятиліття навчилася підтримувати життя людей. Однак це не врятувало Homo sapiens від природного відбору.

Людина продовжує еволюціонувати, незважаючи на досягнення медицини, – повідомляють newsyou.

Медики можуть підтримувати життєдіяльність людей роками, що раніше було неможливо. Таким чином у них підвищується шанси на передачу генетичного коду нащадкам. Але аналізи еволюції ДНК людей показують, що розвиток людського виду не просто не зупинився, він навіть прискорилося.

На сторінках видання Newsweek професор еволюційної генетики Лоуренс Харст написав: «Еволюція – поступове накопичення змін в ДНК виду через зміну поколінь. Вона відбувається, як правило, через природний відбір, коли певні риси допомагають організму виживати і розмножуватися. Ці мутації передаються наступним поколінням, які їх підсилюють. Але ми бачимо, що зміни в ДНК в даний час продовжують вноситися. Люди стали набагато більш стійкі до складних смертельних захворюваннь як малярія або лихоманка Ласса.

Люди пристосовуються до навколишнього середовища. Найбільше еволюціонують в складних природних умовах – це гори або спекотні тропіки. Найшвидші генетичні мутації відбуваються в Тибеті, люди за останні три тисячі років там досить сильно змінилися. Дієта також є джерелом змін і адаптації людського організму. Також це відноситься до того, що люди можуть в дорослому віці переробляти лактозу, раніше такою здатністю володіли, в більшості своїй, діти. Але математично зовнішні умови впливають на природний відбір тільки в 8% випадків».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:11 :46