Новини » Світ 19 листопада, 2018, 16:37
У НАТО занепокоєні агресивною деструктивною політикою Росії – готують резолюцію
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Безвідповідальна та агресивна поведінка Росії на міжнародній арені серйозно непокоїть членів НАТО.

Про це йдеться у проекті резолюції Парламентської асамблеї НАТО «Посилення стримування НАТО на сході», повідомляє «Укрінформ».

«Асамблея схвильована все більш активною й безвідповідальною поведінкою Росії, що виявляється у формі кібератак, використання сили проти сусідів, незаконного застосування хімічних речовин для замаху на вбивство на території одного з членів Альянсу, а також підступного підриву Москвою демократичних інституцій та принципів шляхом втручання у вибори й проведення дезінформаційних кампаній», – стверджується у проекті резолюції.

Читайте також: Плани Путіна на президентські вибори в Україні

У документі також звертається увага на те, що Росія у своїх стратегічних документах називає НАТО противником і вбачає у діях Альянсу загрозу. «Асамблея усвідомлює, що зміни у російських доктринах в період між 2010 та 2014 роками визначили НАТО де-факто супротивником і що Росія вважає дії Альянсу у Центральній та Східній Європі прямими загрозами російським національним інтересам», – зазначається в документі.

Як повідомлялося, Парламентська асамблея НАТО триває у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на обговорення делегатів сьогодні.

Читайте також: У Росії зізналися, чого домагаються війною проти України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 08:19 :57