Новини » Політика 19 листопада, 2018, 9:53
Сьогодні у ЄС обговорять псевдовибори на окупованому Донбасі

Рада міністрів закордонних справ ЄС у понеділок, 19 листопада, під головуванням Верховного представника ЄС з питань Спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні розгляне широке коло питань міжнародної політики.

Серед питань – ситуацію, що склалася в Україні у зв’язку із проведенням Росією незаконних виборів на окупованих територіях Донбасу, а також з огляду на провокаційні дії Росії в Азовському морі та мілітаризацію регіону, – повідомляє Укрінформ.

Порядок денний зустрічі міністрів оприлюднено на офіційному сайті Євросоюзу.

«Рада ЄС обміняється думками щодо розвитку останніх подій в Україні, зокрема ситуації в Азовському морі та «виборів» у так званих «ЛНР» та «ДНР». Міністри можуть також обговорити процес реформ в Україні та їх підтримку з боку ЄС», – йдеться у повідомленні.

Євросоюз нагадує, що під час саміту ЄС-Україна, який відбувся 9 липня, європейська сторона наголосила на незмінній підтримці незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Під час саміту ЄС і Україна підтвердили також зобов’язання щодо зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС та основі Угоди про асоціацію.

«Євросоюз визнав суттєвий прогрес, досягнутий Україною у процесі реформ, важливий як у контексті задоволення вимог громадян України, так і для підвищення стійкості України у протистоянні зовнішнім викликам. ЄС і Україна матимуть нагоду розглянути прогрес реформ та багато інших питань у контексті двосторонньої та глобальної співпраці під час майбутньої Ради асоціації, яку заплановано на 17 грудня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 листопада, відбулися псевдовибори на окупованому Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 00:27 :51