Новини » Регіони 19 листопада, 2018, 10:59
Сьогодні прощаються з прикордонником, якого на Закарпатті збив контрабандист
Сьогодні прощаються з прикордонником, якого на Закарпатті збив контрабандист
Сьогодні прощаються з прикордонником, якого на Закарпатті збив контрабандист

Сьогодні на Хмельниччині в останню путь проведуть прикордонника Мукачівського загону Вадима Березенського, на якого під час виконання службових обов’язків здійснив навмисний наїзд автомобілем мешканець Рахова. Від отриманих травм військовослужбовець помер у лікарні, не приходячи до свідомості.

«З незрозумілих причин інформація про поховання приховується від громадськості. Хтось дуже боїться зайвих питань, тому хочуть поховати без зайвої уваги від суспільства. Дуже потрібно ретельне слідство», – пише на своїй сторінці правозахисник та громадський діяч Віталій Грегор.

Офіційний вісник «Патріотичного Братства прикордонників України» повідомляє, що прикордонника вбили саме через те, що він активно протистояв безчинствам на кордоні.

«Майора В. Березенського вбито вже за 10 діб після того як він очолив прикордонний підрозділ і розпочав рішуче протидіяти протиправній діяльності, що довгий час існувала на ділянці кордону. Вважаємо, що це є наслідком бездіяльності вищого керівництва Держприкордонслужби, а також пряме сприяння злочинцям.

Смерть офіцера повинна стати рубіконом, коли терпіти беззаконня не можна. На терезах – національна безпека України. Слід ставити конкретні питання можновладцям, які жирують на схемах торгівлі державним кордоном», – йдеться в повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 12:07 :02