Новини » Регіони Читать эту новость на русском

Прикарпатець виборов «золото» на міжнародному турнірі з настільного тенісу в Іспанії

На міжнародному турнірі з настільного тенісу в місті Альмера в Іспанії брали участь 193 спортсмени з 33 країн світу. Прикарпатець Василь Петрунів представив Україну в складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу.

Про це повідомляє «Репортер».

Серед 11 гравців національної збірної Василь Петрунів виборов золото в особистих змаганнях та в команді з харків’янином Олександром Єзиком.

Загалом українці вибороли 6,5 золотих, 0,5 срібної та 3 бронзові винагороди – пів золота і пів срібла наші спортсмени здобули у змішаних командах із представниками інших країн. Так золото виборов у змішаній команді із голандцем Лев Кац (9 клас ураження). Срібло із представником іншої країни здобув Богдан Омельчук (7 клас).

Золото в командних змаганнях вибороли спортсмени  Максим Ніколенко, Іван Май та Віктор Дідух та спортсмени  Василь Петрунів та Олександр Єзик.

Золото в особистих змаганнях здобули Марина Литовченко (клас 6), Віктор Дідух (клас 8), Василь Петрунів (клас 3), Олександр Єзик (клас 2). Бронзу в особистих змаганнях вибороли Іван Май та Максим Ніколенко – обидва представники 8 класу і Лев Кац (клас 9).

Loading...