понеділок, 19 листопада, 2018, 2:00 Спорт
Огляд матчів першого дня шостого, заключного туру Ліги націй УЄФА

У футбольній Європі в неділю, 18 листопада, відбувся черговий ігровий день нового турніру національних збірних – Ліги націй УЄФА.

Третю путівку в фінальну стадію розіграшу, склавши компанію Португалії та Англії, завоювала збірна Швейцарії, яка, поступаючись до 17-й хвилині 0:2, здобула вольову перемогу з рахунком 5:2 над лідером світового рейтингу командою Бельгії, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

М’ячі на «Свісспорарене» в Люцерні забили Родрігес Родрігес (26-та ​​хвилина, з пенальті), Харіс Сеферович (31, 44, 84), Ніко Ельведі (62) – у господарів; Торган Азар (2, 17) – у гостей.

Доля останньої путівки у фінальну стадію Ліги націй УЄФА вирішиться сьогодні, 19 листопада, у Гельзенкірхені, де аутсайдер групи 1 Ліги А збірна Німеччини, яка набрала 1 очко в трьох матчах, зустрінеться з командою Голландії (6). У разі успіху голландці обійдуть футболістів Франції, в активі яких 7 очок після чотирьох ігор.

Нагадаємо, фінальну стадію Ліги націй УЄФА влітку 2019 року прийматимуть португальські стадіони «Драгау» в Порту і «Афонсу Енрікеш» у Гімарайнші. Півфінали пройдуть 5 і 6 червня. Матч за третє місце і фінал відбудуться 9 червня.

Результати поєдинків Ліги націй, що відбулися в неділю, 18 листопада:

(Ліга А, група 2) Швейцарія – Бельгія – 5:2

Голи: Родрігес, 26 (пенальті), Сеферовіч, 31, 44, 62, Ельведі, 84 – Азар Т., 2, 17

Голи: Драгун, 8, Сорока, 52

Нагадаємо, збірна України стала переможцем групи 1 Ліги В, де виступала з командами Чехії та Словаччини, і в наступному розіграші Ліги націй УЄФА зіграє в елітній Лізі А.

2018-12-10 01:27 :07