Новини » Політика 19 листопада, 2018, 21:55
Не хочу мати ніяких ділових стосунків із Фуксом, – Грановський
ZIK
ZIK

Я не маю жодних ділових стосунків із паном Фуксом. Це неможливо! Я можу запевнити, що й не буду мати. Я цього не хочу.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів народний депутат України від БПП Олександр Грановський.

Відповідаючи на питання ведучої про стосунки із російсько-українським бізнесменом Павлом Фуксом, Олександр Грановський зазначив, що з паном Фуксом його нічого не пов’язує.

«Я не маю з ним жодних ділових стосунків. Це неможливо! Я можу запевнити, що й не буду мати. Я цього не хочу», – підкреслив Олександр Грановський.

Водночас він додав, що особисто знайомий із Павлом Фуксом, але як бізнес-партнера він його не розглядає, оскільки сам зараз «не в бізнесі».

«Я не відчуваю, шо пан Фукс – це та людина, з якою мені було б комфортно й приємно мати такі стосунки. Я не думаю, що пан Фукс має такий величезний вплив і дає «зелене світло» на створення чи функціонування якихось складних процесів у Харкові», – наголосив Грановський.

За його словами, «у Харкові не все так просто».

«Дуже поважні люди вже змагалися на окрузі, де я збираюсь балотуватися. Але ні пан Фукс, ні пан Кернес не в змозі мені допомогти. Ніхто. Виключно я. А причина в тому, що використати якийсь вплив чи адмінресурс там неможливо. Саме тому я там», – розповів Олександр Грановський.

Як відомо, Генеральна прокуратура України хоче допитати російсько-українського бізнесмена Павла Фукса у справі про спецконфіскацію $1,5 млрд Януковича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:02 :51