Новини » Світ 19 листопада, 2018, 1:52
Національний демократичний інститут США і депутати ЄП закликали Facebook відкрити офіс в Україні

Представники американського Національного демократичного інституту (NDI) та депутати Європарламенту закликали американську компанію Facebook відкрити офіс в Україні напередодні парламентських і президентських виборів.

Про це йшлося 17 листопада на спільній прес-конференції в Києві, яку транслював Український кризовий медіацентр, – повідомляє Гордон.

Президент NDI Дерек Мітчелл зазначив, що співрозмовники місії в Україні неодноразово наголошували на важливості майбутніх президентських виборів і ризик втручання у передвиборчі процеси з боку РФ. Президент NDI зазначив, що російська сторона може посилювати суспільні протиріччя завдяки соціальним мережам на кшталт Facebook.

«Саме тому ми відкрито закликаємо Facebook мати свій офіс не тільки в Москві, але і в Києві: з україномовними співробітниками, з людьми, які 24 години на добу і сім днів на тиждень працюють в режимі оперативного реагування», – підкреслив він.

Мітчелл додав, що Facebook вже має подібний досвід під час проміжних виборів в американський Конгрес і під час виборчих перегонів в інших країнах.

Навесні 2015 року в зв’язку з масовою блокуванням проукраїнських користувачів, група «Український Фейсбук» просила засновника Facebook Марка Цукерберга створити українську адміністрацію. Президент України Петро Порошенко звертався до Цукербергу з проханням відкрити українське представництво компанії.

Цукерберг заявив, що спірні пости, за які банили українських користувачів, були видалені правильно, оскільки використовувався «мову ворожнечі». Він відповів також, що український сегмент соцмережі модерує офіс в Ірландії, а питання відкриття представництва соціальної мережі в Україні може бути розглянутий з часом.

У жовтні 2018 року Facebook оголосив конкурс на посаду менеджера по публічній політиці для України. Менеджер буде працювати в офісі Facebook у Варшаві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 21:19 :51