Новини » Політика 19 листопада, 2018, 22:40
Грановський пояснив, чому клопотав про звільнення Кушинської, довічно засудженої за подвійне вбивство
ZIK
ZIK

Я можу стверджувати, що Любов Кушинська не була організатором і не скоювала вбивства. Але вона може бути пов’язана з людьми, які це зробили і знає їх прізвища.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Олександр Грановський.

Відповідаючи на запитання ведучої про те, що нещодавно за клопотанням гостя програми була помилувана Любов Кушинська, яка була засуджена за подвійне вбивство, чому саме цю людину вибрали для клопотання, пан Грановський сказав, що до нього два роки тому звернувся Мін’юст з таким проханням. 

«Всі намагались допомогти, але ніхто не зміг. Мені стало цікаво і я відгукнувся, ніяких інших мотивацій не було. Я впевнений і можу стверджувати, що пані Кушинська не була організатором і не скоювала цей злочин. Але я відчуваю, що вона пов’язана з людьми, які це зробили. Вона знає прізвища цих людей, але з якихось причин їх не називає», – зазначив політик.

За його словами, він провів не одну годину в розмовах з нею, намагаючись дізнатись винуватців злочину, але вона так і не дала відповідь на це запитання. Напевно вона мотивована не відповідати. 

«Але, на мій погляд, вона знає прізвища злочинців і якимось чином з ними була пов’язана. Але знати й організовувати чи виконувати – це різні речі. Я довів Комісії з помилування, що вона цей злочин не скоювала. Те, що описав суд у своєму вироку – це безглуздя. Те, що там написано не може відповідати дійсності», – пояснив Грановський.

Також народний обранець, пояснюючи ведучій, чому він розцінює запитання про помилування пані Кушинської як маніпулятивні, сказав, що йому здається, що хтось зацікавлений у тому, щоб з цієї справи зробити якусь політичну маніпуляцію.

«Ця маніпуляція направлена саме на мене чи на команду президента? Я не розумію цього. Я можу юридично стверджувати, що я довів факт її невинуватості», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Президент Петро Порошенко помилував Любов Кушинську, яку засудили до довічного ув’язнення за вбивство двох чоловіків. 

Нещодавно подільник помилуваної довічно ув’язненої Кушинської Андрій Манько «ожив» і дав брифінг. Чоловік здивований з того, що він відбув 15 років за умисне вбивство, а її помилували й намагаються реабілітувати як невинувату.

Щодо обставин справи він повідомив: «Так, я дійсно вважаю себе винним. Вважаю її винною».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:48 :11