Новини » Політика 19 листопада, 2018, 18:03
ГПУ і САП мають матеріали на 20 депутатів, котрі незаконно отримують компенсацію за житло

У Генпрокуратурі і Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі перебувають матеріали щодо 20 народних депутатів, які отримують незаконні компенсації з держбюджету за оренду житла.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко після засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, відповідаючи на запитання, чи готуються нові подання на народних депутатів, інформує «Укрінформ».

«Зараз і в ГПУ, і в САП є матеріали, за якими в нас буде достатньо складна ситуація. Це понад 20 народних депутатів, які отримують компенсації за житло, маючи при цьому житло в Києві та 30-кілометровій зоні, передбаченій законом», – сказав він.

За словами генпрокурора, депутати, що незаконно отримують компенсації за житло, є небідними і належать до всіх парламентських фракцій.

«Тому як буде з кворумом на комітеті з їхньою необхідністю утримуватися від голосування через конфлікт інтересів, мені важко сказати. Доведеться ходити (з поданнями на народних депутатів, – ред.) або по одному, або відразу виходити до зали ВР», – додав Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 08:06 :55