Новини » Політика Читать эту новость на русском

Екс-депутат Держдуми РФ порівняв українське озброєння з американськими «Джавелінами»

ZIK

Заява Путіна про збільшення кровопролиття через постачання зброї – правильна з точністю до навпаки.Коли сторони мають приблизно однакові військові можливості, тоді ніхто і не стріляє: сильна армія – це шлях до миру.

Таку думкув ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив депутат Державної думи Росії (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

Гість програми, коментуючи заяву міністра закордонних справ України щодо перемовин зі США щодо надання Україні зброї, зауважив, що метою є набуття повного військового паритету, й одними протитанковими комплексами «Джавелін» його не досягнути.

Ілля Пономарьов нагадав, що в країнах Східної Європи, які вступили до НАТО, є багато зброї радянського зразка, проте, відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу, вони це озброєння не використовують.

«Таке озброєння є, і ці країни могли б поставити його до України... Це могло б сильно допомогти Україні», – переконаний гість програми.

Ілля Пономарьов зауважив, що хоч надані Україні «Джавеліни» є найсучаснішими протитанковими комплексами, те озброєння, яке нині є в українському війську та в армії РФ, не набагато гірше.

«Тут важливим був психологічний момент, що американці перейшли певну межу й почали постачати летальне озброєння. А значення має досягнення паритету. Для того, щоб був мир, потрібно готуватися до війни. І коли сторони мають приблизно однакові військові можливості, тоді ніхто і не стріляє. Тобто фраза стосовно того, що «ви поставляєте зброю, і це призводить до додаткового кровопролиття», вона, як і багато що, що говорить пан Путін, правильна з точністю до навпаки. Сильна армія – це шлях до миру», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що Київ веде дискусії зі США щодо нових одиниць оборонного озброєння.

Як повідомляли раніше, Президент України Петро Порошенко заявляв, що українські військові зможуть використовувати протитанкові комплекси «Джавелін», якщо ситуація на Донбасі кардинально зміниться.

30 квітня президент Петро Порошенко підтвердив надходження в Україну протитанкових ракетних комплексів американського виробництва Javelin.

Loading...