Новини » Події 19 листопада, 2018, 17:55
До Одеси на випробування прибули «Кентаври»
Два десантно-штурмових катери типу «Кентавр». Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua
Два десантно-штурмових катери типу «Кентавр». Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Сьогодні до Одеси прибули два десантно-штурмових катери типу «Кентавр», виготовлені для Військово-морських сил Збройних сил України. Вони можуть розвивати швидкість близько 40 вузлів, мають бронювання, можуть перевозити морський десант та проводити його висадку через носову апарель, а також обладнані реактивними системами залпового вогню і бойових модулів.

Про це повідомляє прес-центр Командування ВМС ЗС України.

Новозбудовані десантно-штурмові катери проекту 58503 («Кентавр») прибули до Одеси для продовження випробувань. Наразі завершилися заводські випробування нових бойових одиниць на Київському суднобудівному заводі ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському», де їх було побудовано на замовлення Міністерства оборони України для Військово-Морських Сил ЗС України.

«Десантно-штурмові катери здійснили успішний перехід під власними двигунами з Києва до Одеси, наступний етап – завершення встановлення обладнання, ходові випробування у морі та перехід до стадії державних випробувань, – зазначив начальник управління кораблебудування Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Василь Радчук.

«Під час будівництва катери пройшли модернізацію, у тому числі встановлення деяких нових систем, які зараз проходитимуть перевірку на функціональність як окремо, так і в складі корабля», – додав він. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 13:33 :44