Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Депутати Сміли звернулися до Порошенка: просять допомогти знайти спільну мову з Нафтогазом

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Депутати Смілянської міської ради прийняли звернення до Президента України, в якому просять главу держави посприяти налагодженню відносин міста з Нафтогазом України.

У зверненні міськради йдеться про те, що після усного розпорядження Президента у місті розпочався опалювальний сезон, але Нафтогаз свідомо зволікає з укладанням договору на постачання палива, «чим умисно сприяє несанкціонованному відбору газу містом», передає «Укрінформ».

Окрім того, зазначають депутати, Нафтогаз змушує Смілу взяти на себе борг приватного підприємства ТОВ «Сміла Енергоінвест», мотивуючи тим, що уклавши з ним договір про спільну діяльність, місто повинно було контролювати діяльність ТОВ. У міській раді натомість заявляють, що могли контролювати тільки надання житлово-комунальних послуг. Втручання ж у господарську діяльність приватного підприємства заборонене законом.

«Слід зазначити, що міська рада не була стороною договорів ТОВ «Сміла Енергоінвест» з ПАТ «НАК Нафтогаз Украни», дозволів на їх укладання не надавала, гарантом виконання зобов’язань не виступала, а тому їй невідомі причини неналежного виконання або невиконання зобов’язань ТОВ «Сміла Енергоінвест», – йдеться у зверненні.

Тому депутати Смілянської міськради просять Президента «невідкладно втрутитися в ситуацію, що склалася».

Нагадаємо, у місті Сміла до 15 листопада не розпочинався опалювальний сезон. Без тепла залишалися не тільки житлові будинки, а й лікарні, дитячі садки та школи. 12 листопада у місті запровадили надзвичайний стан. Жителі міста Сміла перекривали дороги, вимагаючи розпочати опалювальний сезон.

17 листопада усі житлові будинки та об’єкти інфраструктури у місті Сміла підключили до опалення, повідомили у ДСНС.

Loading...