Новини » Світ 19 листопада, 2018, 16:41
Боротьба з демографічною кризою: Місто в США надає житло і $10 000 за переїзд до нього
Місто Талса в американському штаті Оклахома. Фото: wikipedia.org
Місто Талса в американському штаті Оклахома. Фото: wikipedia.org

Безкоштовне житло, місце у коворкінгу на рік та $10 000 тим, хто згодиться переїхати до Талсі – другого за розміром міста в американському штаті Оклахома пропонує місцевий фонд.

Про це повідомляє Хмарочос із посиланням на CityLab.

За умовами програми Tulsa Remote, апліканти повинні бути старшими за 18 років, не місцевими (не з округу Талса), мати дозвіл на роботу в США та мати можливість переїхати до Талси протягом півроку. Вони зобов’язуються залишитися в місті на рік та працювати з Талси віддалено.

Натомість їм покривають витрати на оренду житла в центрі міста, виплачують $10 000 готівкою та надають робоче місце в коворкінгу.

Працівник матиме змогу добре заробляти у будь-якій компанії та водночас жити у дешевому місті. А місто у такий спосіб компенсує «відтік мізків», старіння населення та демографічний колапс. Проте усі бонусні гроші можна отримати лише проживши у Талсі рік.

Подібні заходи запроваджують і в інших регіонах США. Наприклад, коли в місті Ньютон, штат Айова, закрилася фабрика, звідти масово почали виїжджати мешканці. У 2014 році місто почало видавати новим поселенцям по $10 000 та «вітальний комплект» загальною вартістю $3 000 – в нього, зокрема, входила газонокосарка.

Так само півроку тому у штаті Вермонт запровадили значні податкові пільги для дистанційних працівників, які оселяться у штаті на два роки. Минулого місяця у штаті Мен почали звільняти від кредитних зобов’язань випускників університетів, які вирішили залишитися жити і працювати у цьому штаті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:21 :48