Новини » Політика 19 листопада, 2018, 21:20
Береза назвав «найвеличніший ляпас» політикам за 27 років
ZIK
ZIK

Найвеличніший ляпас політичній діяльності політиків України за 27 років – це пан Зеленський. За нього люди готові голосувати, бо він несистемний.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Гість програми, коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, зазначив, що сьогодні українці готові проголосувати за будь-кого, але не за політика, який вже багато років обіцяє їм краще життя.

«І найвеличніший ляпас політичній діяльності політиків України за 27 років – це пан Зеленський. За нього люди готові голосувати, бо він несистемний. Зараз виборці за «чорта лисого» готові проголосувати, аніж за якогось політика, який вже висунув свою кандидатуру на вибори.

А той факт, що 40% виборців ще не визначилися, за кого вони хочуть голосувати, говорить про те, що серед нинішніх політиків вони не бачать свого обранця. Це мене лякає. За 27 років – одна й та сама «колода». Але за 27 років вона так правила країною, що зараз ми все «розгрібаємо», – наголосив народний обранець.

Борислав Береза вважає, що об’єднання партій напередодні виборів не врятує країну. На його думку, поки в Україні не буде заключений новий суспільний договір між політичними елітами та громадськістю, ніяких змін не буде.

«На жаль! Я дійсно хочу, щоби в Україні з’явилось порозуміння. Але це буде тільки після того, як еволюціонує як політична еліта, так і громадськість. А поки що ми маємо протистояння», – акцентував народний депутат Береза.

Нагадаємо, політтехнолог Борис Тизенгаузен каже, що рейтинги кандидатів у президенти наразі є дуже слабкими. Адже вони засвідчують, що будь-який медійний персонаж без політичної платформи, без побудови партійної структури та без певної мети має шанс «грати у вибори».

Також політолог Олексій Голобуцький вважає, що в Україні відбувається криза сучасного політичного істеблішменту та політичної еліти, оскільки люди дійсно хочуть бачити нові обличчя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:18 :24