Новини » Політика 19 листопада, 2018, 22:58
Адвокат сімей Героїв Небесної сотні: КПК не передбачає виступ Януковича з останнім словом
ZIK
ZIK

Коли триває спеціальне судове провадження за результатами спеціального досудового розслідування, то жодної участі обвинуваченого в ньому не передбачено. Очевидно, що або Віктор Янукович є і бере участь у процесі щодо державної зради на загальних підставах, або його немає – він представлений адвокатами.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів адвокат сімей Героїв Небесної сотні Віталій Титич.

Він підкреслив: як юрист давно втратив відчуття логічної послідовності того, що відбувається у судовому процесі про державну зраду Януковича й не може за цим слідкувати.

«Все це реально травмує мою психіку. Цей процес вже давно вийшов за межі, визначені Кримінально-процесуальним кодексом. Всі сторони – обвинувачення, безпосередньо Генеральний прокурор і захист – витягують з процесу максимум того, що їм потрібно», – заявив юрист.

Окремо він зазначив, що коли триває спеціальне судове провадження за результатами спеціального досудового розслідування, то жодної участі обвинуваченого в ньому не передбачено.

«Він відсутній, оскільки переховується. Цей факт був встановлений ще на початку провадження. І далі процес мав би продовжуватися за відсутності обвинуваченого. Очевидно, що або Віктор Янукович є і бере участь у процесі на загальних підставах, або його немає – він представлений адвокатами. У другому випадку ніякого останнього слова немає», – розповідає Віталій Титич.

За його словами, зовсім нецікаво, чи Віктор Янукович насправді отримав пошкодження, через яке не зміг виступити з останнім словом, оскільки його немає для цього процесу.

Нагадаємо, адвокат Віктора Януковича Олександр Горошинський повідомив, що його підзахисний не виступить у суді з останнім словом через отриману травму.

Суд оголосив про перерву у розгляді справи по суті до 5 грудні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 04:08 :12