неділя, 18 листопада, 2018, 23:04 Спорт
Збірна Англії обіграла Хорватію і вийшла у «Фінал чотирьох» Ліги націй УЄФА
У вирішальному матчі групи А4 в Лізі націй УЄФА збірна Англії сьогодні, 18 листопада, обіграла на своєму полі віце-чемпіонів світу-2018 футболістів Хорватії з рахунком 2:1.

У грі на полі стадіону «Вемблі» до перерви глядачі голів не побачили. А на початку другого тайму першими відзначились гості – Крамарич вивів Хорватію вперед, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Втім, англійці спочатку відігралися – на 78-й хвилині забив Лінгард, а на 86-й хвилині гол Кейна приніс господарям вольову перемогу – 2:1.

Таким чином Англія перемогла в групі А4, набравши 7 очок, і вийшла у фінальну четвірку. Іспанія на другому місці – 6 очок, а хорвати вилетіли в другий дивізіон, здобувши лише 4 очки.

2018-12-11 20:24 :52