Новини » Суспільство 18 листопада, 2018, 22:12
Вчені встановили механізм передачі життя від зірки до зірки
Всесвіт
Всесвіт

Вченим з Гарвардського університету вдалося створити математичну модель. Вона показує, що органічне життя може поширюватися.

Про це повідомляє  uanova.net.

Таким чином «естафета життя» передається від зірки до зірки в галактиці Чумацький шлях.

Панспермія – перенесення живих організмів через космос. Ця ідея не нова, але вона була розглянута в великих масштабах. Була створена комп’ютерна модель, яка довела, що Чумацький шлях можна утримувати систему обміну певними біологічними компонентами для зародження життя.

Дослідники з центру астрофізики Гарвардського університету з’ясували, що Сонячна система діє як «мережу рибалки» для упіймання міжзоряних об’єктів такого типу. Більш великі зоряні системи типу Альфа Центавра можуть притягувати і цілі планети розміром із Землю.

«Мандрівники космосу» – це кам’янисті об’єкти або крижані комети, які виштовхуються за межі своєї рідної системи, вони можуть подорожувати світлові роки. Якщо припустити, що на таких об’єктах життя може існувати мільйони років, то навіть в нашій галактиці повинні бути мільйони об’єктів, які несуть на собі об’єкти для зародження життя навіть при найгірших математичних моделях. Це означає, що панспермія теоретично можливо не тільки в галактиці Чумацький шлях, можуть існувати і міжгалактичні об’єкти такого типу.

Як повідомлялось раніше, фахівці з NASA попередили про міні-льодовиковий період
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:58 :19