Новини » Суспільство 18 листопада, 2018, 10:30
Україна відзначає День працівників сільського господарства
uamodna.com
uamodna.com

Сьогодні в Україні День працівників сільського господарства.

Про це повідомляє Укрінформ.

День працівників сільського господарства – професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Свято встановлено «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента від 7 жовтня 1993 року й відзначається щорічно в третю неділю листопада.

На сьогодні агропромисловий комплекс України є третьою за значенням галуззю економіки, яка дає роботу близько 3 млн людей, 93 млрд гривень щорічного прибутку та 17% ВВП України.

Нині Україна є одним із світових лідерів з експорту олії, зернових, кукурудзи та м’яса птиці. Разом з тим, Україна є беззаперечними лідером з експорту меду в Європі, а ще – шості у світі з продажу пшеничної муки.

Однією із перспектив свого розвитку українські аграрії вважають органічний напрям сільськогосподарського виробництва, що є надзвичайно актуальним, враховуючи світові тенденції зростання попиту саме на органічну продукцію.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 02:12 :46