Новини » Світ 18 листопада, 2018, 2:51
Російського священика заслали в монастир на сім років за домагання

В Краснодарському краї священика відсторонили від служби і відправили відбувати покарання в монастир через звинувачення в домаганнях. Відповідне рішення було прийнято на засіданні ради Єйській єпархії.

Настоятель храму апостола Іоанна Богослова станиці Кущевській Краснодарського краю, відомий в світі як Юрій Пальчиков, не зможе бути священнослужителем і давати благословення найближчі сім років. На час покарання його відправлять послушником в чоловічий монастир.

Игумен Юрий Пальчиков

Священика піддали такому стягненню «за поведінку, що ганьбить священний сан і вносить спокуса в середовище віруючих», – повідомляє Лента.

13 листопада православний відеоблогер ієрей Георгій Максимов розповів, що 20-річний алтарник цього храму Данило Федотов отримував від Пальчикова повідомлення гомосексуального характеру. Він опублікував скріншоти листування і аудіозапис їхньої розмови.

В ході діалогу настоятель пропонував алтарником вимкнути світло і «посидіти з ним поруч», питав про домаганнях і пропонував «здійснити акт купівлі». За словами блогера, Федотов – не єдиний священнослужитель, піддавався «такій увазі» з боку настоятеля, однак оприлюднити докази і подати заяву в єпархіальний суд зважився тільки Федотов. Після публікації аудіозаписи Федотову погрожували парафіяни храму і сам Пальчиков, який розповідав про зв’язки в ФСБ. Алтарником довелося виїхати з Кущівка після того як його побив двоюрідний брат настоятеля. Сам настоятель від коментарів відмовився.

Як повідомлялося раніше, священик УПЦ МП в єврейській кипі мало не збив активіста «Зупини лося».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 07:26 :12