Новини » Політика 18 листопада, 2018, 7:42
Мей не бачить альтернатив свого плану шодо Brexit
Тереза Мей
Тереза Мей

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей оголосила, що альтернатив для її плану щодо Brexit у влади немає, і якщо члени парламенту відхилять угоду, вони «просто повернуть все до початку».

Про це Мей написала у своїй статті для британського таблоїду The Sun, – повідомляє Укрінформ.

«Немає іншого підходу, з яким ми могли б погодитися. Курс, який я встановила, є правильним для нашої країни і єдиним, який буде працювати», – підкреслила Мей.

Щоб досягти угоди з ЄС, їй, за її словами, довелося прийняти ряд складних рішень. Це не було легко, визнала прем’єр, зауваживши, що деякі з її колег по уряду визнали, що не зможуть підписати цей план. «Я поважаю це, але я гаряче вірю в те, що той курс, який я встановила, є єдиним правильним для нашої країни», – повторила політик.

Угода, яку уклали Лондон і Брюссель, за її словами, означає, що британці «відновлять контроль над своїми грошима, припинивши щорічні виплати в ЄС».

«Так ми зможемо самі вирішити, як витратити ці кошти на речі, які важливі для нас найбільше, наприклад, на нашу національну службу охорони здоров’я», – додала Мей.

Крім цього, згідно з планом прем’єр-міністра, запропонована нею угода покладе край юрисдикції Європейського суду у Великобританії. Вона, як заявила Мей, «візьме повний контроль над законами» країни.

«Це також означає вихід із Спільної політики в сфері рибальства і перетворення Великобританії в незалежну прибережну державу», – нагадала політик.

Як відомо, кабінет прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей 14 листопада схвалив проект угоди з ЄС про Brexit. 15 жовтня троє британських міністрів подали у відставку через незгоду з цим документом – міністр у справах Північної Ірландії Шейлеш Вару, міністр з питань Brexit Домінік Рааб і міністр праці і пенсій Естер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 10:38 :35