Новини » Політика 18 листопада, 2018, 1:39
Геращенко: Загрози зриву миру на Донбасі, які ініціює РФ, будуть відображені у Резолюції ПА НАТО

Усі загрози зриву мирного процесу на Донбасі, які ініціює Росія, будуть відображені у Резолюції ПА НАТО.

Про це повідомляє solydarnist.org.

46459370_1972967376124399_8304572463728033792_n

Українська делегація у складі Першого заступника Голови Верховної Ради Ірини Геращенко, народних депутатів фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксани Юринець, Ольги Бєлькової та депутатів інших фракцій, яку очолює Голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз, розпочала роботу у Парламентській Асамблеї НАТО, яка проходить у місті Галіфакс, Канада. Про це Ірина Геращенко повідомила у себе на сторінці у Facebook.

Вона також повідомила, що українська делегація зустрілась з Президентом ПА НАТО Расою Юкнявічене.

«Ми подякували пані Юкнявічене за нещодавній візит до Донбасу, зокрема, до Широкіного. Це серйозна підтримка Асамблеї у нашій боротьбі за відновлення територіальної цілісності та суверинітету України», – написала Ірина Геращенко.

Вона також повідомила, що українська делегація готується до роботи у комітетах, де, перш за все, планується проінформувати колег по ПА НАТО про загрози зриву мирного процесу через «псевдовибори», організовані Російською Федерацією в окупованому Донбасі.

Ірина Геращенко також написала, що ще однією темою для обговорень буде мілітаризація Азовського моря та басейну Чорного моря.

«Ми сподіваємось, що всі ці загрози будуть зафіксовані у відповідних резолюціях Асамблеї», – наголосила Перший Віце-спікер.

Ірина Геращенко також повідомила, що в той самий час, що і ПА НАТО у місті Галіфакс у Канаді проходить Міжнародний Безпековий Форум, у якому бере участь українська дипломатична делегація та Міністр закордонних справ.

«Ми отримали потужний сигнал від США, що Україна стане членом НАТО, і ми робимо все якнайкращим чином, щоб приєднатися до Альянсу так швидко, наскільки це можливо», – написала Ірина Геращенко.

Як повідомлялось раніше, Геращенко запросила українців з Канади для спостереження за президентськими виборами в Україні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:50 :41