Новини » Політика 18 листопада, 2018, 7:13
Дива не буде: Казарін розповів, чому наступний президент України буде гіршим за попередній
Журналіст Павло Казарін
Журналіст Павло Казарін

Кримський журналіст пояснив, чому популісти при владі становлять небезпеку для держави, особливо в нинішніх умовах. І «на пальцях» пояснив, через що нинішньому уряду доводиться йти на непопулярні заходи.

Відомий кримський журналіст Павло Казарін опублікував статтю під назвою «Дива не буде», в якій розповів, чому, на його переконання, для України не існує альтернативи нинішнього економічного курсу, – повідомляють «Крим.Реаліі».

На думку журналіста, виборча компанія-2019 фактично поділила країну на два табори. Одна частина громадян чекає поліпшень після виборів. А інша сподівається, що хоча б гірше не було. Саме ця частина електорату готова віддати свій голос за Петра Порошенка.

Читайте також: Вибори президента: За фактом, зараз лише два реальні кандидати

«Але особливість в тому, що будь-який наступний президент буде гірше нинішнього. Навіть якщо новим буде діючий», – вважає Казарін.

При цьому журналіст уточнює: в разі, якщо Україна відмовиться виконувати взяті перед донорами зобов’язання, «лавочка закриється» і фінансування, за рахунок якого тримається стабільність, припиниться. І тоді наслідки не змусять себе чекати.

Блогер назвав ще одну причину, чому наступного українському президенту доведеться непросто: по всій видимості, вибори пройдуть в два тури, а значить, багато громадян будуть голосувати не через «очевидні переваги» свого кандидата, а виключно тому, що вважають його «меншим злом «.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

Таким чином, кредит довіри президента вагомим не назвеш.

Казарін назвав і третю проблему, з якою в будь-якому випадку доведеться зіткнутися після виборів переможцеві гонки: він не зможе принести очікуваний мир, навіть при великому бажанні. Однією з найскладніших завдань, які будуть стояти перед переможцем виборів-2019, – державний борг України, нагадує Павло Казарін.

А значить, жити доведеться в режимі жорсткої економії, що також не кращим чином позначиться на настрої громадян щодо президента.

«Будь-який, хто займе президентський пост в 2019 році, виявиться в ситуації цейтноту. Обивательські очікування стануть молотом. Економіка і реальний баланс сил – ковадлом. Будь-які реформи – якщо їм і судилося статися – дадуть ефект лише з часом. І якщо ви чекаєте чуда, то доведеться розчарувати», – підводить невтішний підсумок для тих, хто чекає чудес від зміни влади, журналіст.

Читайте також: Вакарчук назвав ім’я нового президента України, – Bloomberg

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:46 :17