Новини » Економіка 18 листопада, 2018, 19:46
Рева хоче обкласти податком гроші заробітчан, які вони пересилають в Україну
Міністр соціальної політики Андрій Рева
Міністр соціальної політики Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про необхідність ввести обов’язкові декларації для українців, працевлаштованих за кордоном. Він зазначив, що заробітчани пересилають додому щорічно близько $ 6,5 млрд.

Про це Рева розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Люди, які працюють в Україні, платять прибутковий податок, сплачують єдиний соціальний внесок. Їхні доходи враховуються. І, як правило, вони не можуть претендувати на субсидії, тому що вони працюють по «білому», утримують і бюджетників і пенсіонерів, і самі себе утримують. А хто працює за кордоном, пересилає сюди кошти. Ці кошти потрапляють в конкретні домогосподарства. 6,5 мільярда доларів», – заявив міністр.

За його словами, ці кошти теж слід вважати доходами фізичних осіб і вони повинні обкладатися податком.

«Дохід, тому що він використовується на власне споживання. Ми попросили: будь ласка, задекларуйте! Тому що це реально гроші, які ви отримуєте на власне споживання. Так ось, на сьогодні, коли ми говорили про 1 червня 2018, ці кошти ніяк в деклараціях наших субсідіантов не були зазначені. Тому ми теж провели перевірку, верифікацію для того, щоб з’ясувати, хто у нас теж приховує ті чи інші доходи», – додав Рева.

Як повідомлялось раніше, експерт пояснив, чому гроші заробітчан з України постійно «випускають» за кордон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 00:50 :29