Новини » Політика 17 листопада, 2018, 16:11
США засудили агресію РФ в Азовському морі: Такі дії створюють загрозу для всього регіону

США засуджують агресивні дії Росії в Азовському морі. Про це йшлося у спільній заяві Комісії стратегічного партнерства Україна – США.

Віlповідна заява опублікована на сайті посольства України.

«Сполучені Штати засудили агресивні дії Росії проти міжнародних морських перевізників, які прямують Чорним та Азовськими морями та через Керченську протоку до українських портів. Обидві сторони підкреслили, що агресивна діяльність Росії в Азовському морі створила нові безпекові, економічні, соціальні та  екологічні загрози для цілого азовсько-чорноморського регіону», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Україна заарештувала 15 суден, які заходили до портів анексованого Криму. У відповідь на це член комітету з оборони і безпеки Ради Федерації РФ Франц Клинцевич заявив, що Росія може перекрити Азовське море для будь-якого українського плавзасобу. Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Україна готова реагувати на загрози не тільки в Азовському морі, а й на інших напрямках.

Протягом останніх місяців значно зросла активність Росії в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим суднам, які прямують до українських портів та виходять з них, безперешкодно проходити Керченською протокою. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб припинити російські провокації щодо блокування входження суден до українських портів в Азовському морі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 12:53 :04