Новини » Політика 17 листопада, 2018, 13:53
США підтримують приєднання України до НАТО
Павло Клімкін та Майк Помпео. Mike Pompeo via Twitter
Павло Клімкін та Майк Помпео. Mike Pompeo via Twitter

Сполучені Штати сподіваються на вступ України до Північноатлантичного Альянсу в якості повноправного члена.

Про це зазначається у спільній заяві Комісії стратегічного партнерства Україна-США, передає «Новое время».

Заява була опублікована у результаті зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Держсекретаря США Майка Помпео.

«Україна вчергове підтвердила, що членство в НАТО залишається її стратегічним пріоритетом, який віднедавна був закріплений у національному законодавстві. Сполучені Штати вітають прагнення України щодо вступу в НАТО, які були зафіксовані у Бухарестській декларації 2008 року, і розраховують одного дня привітати Україну у якості повноправного члена Альянсу», – зазначається у заяві.

Крім того, США підтримують зусилля України, спрямовані на імплементацію безпекових реформ, зазначених у законі Про національну безпеку України, а також відзначають продовження участі України у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у всьому світі.

Співпраця України і НАТО. Що обговорили Клімкін і генсек Альянсу Столтенберг

Нагадаємо, що у НАТО офіційно визнали прагнення України отримати повноцінне членство в Альянсі і надали статус країни-аспіранта.

Статус країни-аспіранта означає, що країна офіційно задекларувала свій інтерес у приєднанні до Альянсу і отримує запрошення приєднатися до Інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань членства та пов’язаних з ним реформ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 23:44 :51