Новини » Політика 395

Росіяни зрозуміють, що даремно вторглися в Україну, – сенатор США

Роджер Уікер

Росіяни з часом усвідомлюють, що вторгнення на територію України не було в їхніх інтересах, і російський народ «засвоїть урок».

Таку думку висловив член Сенату США від Республіканської партії Роджер Уікер під час Парламентської асамблеї НАТО в Канаді, – повідомляє Інформатор.

У той же час, він констатує, що на даний момент донести інформацію до росіян – складно, оскільки зараз президент РФ Володимир Путін має практично повний контроль над ЗМІ.

Сенатор зазначив, що всі члени НАТО згодні з необхідністю протистояти агресії РФ та її незаконним діям на світовій арені. «Що стосується великих питань, то у всіх членів є розуміння. Всі згодні, що Росії треба дати відсіч. Ми єдині в тому, що захопленню східної України і Криму необхідно протистояти», – відповів Уікер на питання про відмінності в поглядах членів НАТО.

Він зазначив, що Росія «повинна програти в цьому». «США ще раз підкреслили свою прихильність цієї мети, коли в минулому році погодилися поставляти летальну зброю в Україну», – зазначив сенатор.

Як повідомлялося раніше, постраждалі в результаті бойових дій на Донбасі отримали допомогу на 16 мільйонів євро.

Як повідомлялось раніше, Росія через соцмережі сіяла дестабілізацію у США.

Loading...
Loading...
Loading...