Новини » Політика 182 Читать эту новость на русском

Росіяни колись зрозуміють, що вторгнення в Україну було не в їх інтересах, - сенатор США

Усі члени НАТО погоджуються із необхідністю протистояти захопленню Росією Східної України та Криму.

Таку думку під час перебування в Канаді висловив член Сенату США від Республіканської партії Роджер Вікер, повідомляє Укрінформ.

«Стосовно великих питань, то поміж усіх членів Альянсу є порозуміння. Усі згодні, що Росії треба дати відпір. Ми єдині у тому, що захопленню Східної України та Криму необхідно протистояти”, - відповів Вікер на запитання про розходження у поглядах членів НАТО.

Він наголосив, що Росія «повинна програти у цьому». «США ще раз підкреслили свою відданість цій меті, коли минулого року погодилися постачати летальну зброю до України», - зауважив сенатор.

Вікер також висловив сподівання, що росіяни з часом зрозуміють, що вторгнення до України не було в їх інтересах.

«Сподіваюся, російський народ якось засвоїть урок, що вчинене було не в його інтересах», - сказав він і додав, що через покоління після того, того, як тіла загиблих повернулися з Афганістану до Росії, росіяни осягнули, що припустилися жахливої помилки, здійснивши вторгнення до Афганістану.

При цьому сенатор визнав, що довести інформацію до Росії нині важко, адже Путін має практично повний контроль над медіа.

«Все ж, якщо у певний момент часу російські матері та батьки зможуть вивчити цей урок, для самих росіян буде значно краще», - підсумував Вікер.

Нагадаємо, 64-та щорічна сесія Парламентської асамблеї НАТО проходить17-18 листопада у Канаді. Планується ухвалити низку резолюцій, зокрема щодо оновлення відповіді на гібридну тактику Росії.

 

Loading...
Loading...
Loading...