Новини » Політика 17 листопада, 2018, 19:12
Ніколи в історії відносини США та України не були такими багатообіцяючими, - Порошенко
Президент України Петро Порошенко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент України Петро Порошенко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Українсько-американські відносини ніколи не були такими міцними, плідними та багатообіцяючими, як зараз.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook за

підсумками засідання українсько-американської Комісії стратегічного партнерства.

«Ніколи в історії українсько-американські взаємини не були настільки міцними, плідними та багатообіцяючими», -заявив президент.

Порошенко зазначив, що за результатами засідання закладено надійну основу для нарощування успіху нашої двосторонньої співпраці в політичній, безпековій, оборонній, інвестиційно-економічній та енергетичній галузях.

«Свідченням цього є також Спільна заява за результатами засідання, яка відкриває широкі горизонти партнерства - від спільної протидії російській агресії та зміцнення політики міжнародних санкцій проти Кремля, підтримку інтеграції в НАТО - до зміцнення торговельних відносин, збільшення інвестицій, посилення військового співробітництва та протидії російській енергетичній експансії», - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 17 листопада в США відбулося засідання Комісії стратегічного партнерства Україна – США за участю глави МЗС України Павла Клімкіна і держсекретаря США Майка Помпео. Вони домовилися, зокрема, про створення 3 нових двосторонніх робочих груп, які зосередяться на питаннях безпеки і протидії агресії РФ, правах людини та гуманітарних питаннях, а також економіці і енергетиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 09:13 :10