live
Новини » Політика

Макс Бужанський порівняв Демальянс із відомим героєм книги Ільфа та Петрова

ZIK

Блогер та активіст Макс Бужанський вважає, що партія Демальянс, яка не представлена у Верховній Раді, дискредитувала ідею антикорупційної боротьби.

Про це він заявив в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK.

«Демальянс активно виступав за фінансування політичних партій із бюджету – сподівалися, що це викорінить корупцію. Не вийшло. Мустафа Наєм чомусь вирішив, що знає, як правильно здійснити поліцейську реформу – не вийшло, нічого страшного. І цих «не вийшло» і «нічого страшного» – безмежна кількість: медична, судова реформи. Мустафа Наєм, Заліщук, Лещенко – борці з президентською фракцією, але знаходяться в ній і є членами коаліції», – підкреслив пан Бужанський.

Гість студії звинуватив Демальянс в тому, що вони є патріотами тільки за вказівкою іноземних посольств, від яких отримують гроші.

«Демальянс – це Альхен, голубий злодюжка з «Ільфа та Петрова». Якщо Радикальна партія – це відкриті шахраї, які говорять, що «ми не берем гроші» в Ахметова таким тоном, що всім зрозуміло, що беруть, то Демальянсу, крім іноземних посольств, куди вони бігають за грантами, будучи патріотами за вказівками іноземних послів, не подає більше ніхто. Тут не співпадіння – сором’язливі злодюжки, які повністю дискредитували ідею антикорупційної боротьби», – наголосив блогер.

На що співголова партії Демальянс Василь Гацько запропонував блогеру перевірити їх банківські рахунки.

«Очорняючи нас, ви робите так, щоб довіри не було ні до кого. По фінансуванню Демальансу ви йдіть і перевіряєте всі банківські рахунки, всі наші видатки і надходження, і тоді ми будемо говорити про внесок», – констатував пан Гацько.Loading...
Loading...
Loading...