Новини » Політика 17 листопада, 2018, 3:15
Гацько анонсує союз Садового, Гриценка й Вакарчука
ZIK
ZIK

Союз «Демальянсу» і «Самопомочі» – це лише перший крок. Я запевняю вас, що цей союз буде ширшим. Там буде і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, й ініціатива Вакарчука, й інші політичні сили та політики, які ще не залежні від олігархату.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив співголова партії «Демократичний альянс» Василь Гацько.

Гість програми наголосив, що на парламентських і президентських виборах 2019-го року має перемогти саме Україна.

«От почуйте мене! Ні Росія та її політичні проекти, ні олігархат, а саме Україна! І з цих міркувань і позицій ми зрозуміли, що ми просто зобов’язані шукати шлях до об’єднання. Союз «Демальянсу» та «Самопомочі» – це лише перший крок», – заявив Василь Гацько.

Політик запевнив, що цей союз «буде ширшим».

«Там буде і «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, й ініціатива Вакарчука, й інші політичні сили та політики, які ще незалежні від олігархату.

За наступні 10 років нам треба зробити те, що не зробила попередня влада за 27 років – збудувати країну заможних та освічених людей», – акцентував Василь Гацько.

Нагадаємо, в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK Анатолій Гриценко заявив, що буде продовжувати закликати Андрія Садового об’єднатися, бо це єдиний вірний шлях до перемоги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 01:23 :37