Новини » Політика 17 листопада, 2018, 6:10
Боровий: Путіну підпалили хвіст, і це очевидно

Один з головних опозиціонерів країни-агресора продовжує озвучувати невтішні новини для глави Кремля. Костянтин Боровий заявив, що Володимир Путін веде свою країну до тотальної розрухи.

Про це повідомляє «Діалог».

Боровий зазначив, що Володимиру Путіну «підпалили хвіст», і це очевидно, тому що почалася повномасштабна, справжня фінансова ізоляція країни-агресора.

Він додав, що компанії і банки країн заходу блокують рахунки, а також закривають кредитні лінії і блокують фінансові кошти, якщо не доведено те, що їх походження є легальним.

Це обумовлено тим, згідно зі слів Борового, що банки побоюються свого потрапляння до списку санкцій, і така тенденція відбувається по всій земній кулі. Опозиціонер підкреслив, що якщо в минулому країна-агресор легко накопичувала свої запаси фінансових коштів за кордоном, то в даний момент вони знаходяться під пильною увагою банків.

Політик повідомив, що в даний період часу у всьому світі масовому блокуванню піддається інструментарій, необхідний для ведення торгівлі з країнами заходу, тому більшість можливостей для агресивної РФ з кожним наступним все більше віддаляються.

Костянтин Боровий повідомив, що другий етап санкцій, що передбачає під собою блокування рахунків і серйозне обмеження в торгівлі, ще не зовсім знайшов свої сили, проте в той момент, коли це трапиться, то багато банківських установ виявляться у вкрай складному становищі. І все тому, що їм, як вважає опозиційний політик, доведеться пояснюватися щодо того, як вони допустили відмивання грошей країни-агресора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 10:09 :42