Новини » Економіка 133 Читать эту новость на русском

З грудня в Україні запустять нову базу внутрішньо переміщених осіб

Переселенці. Фото: day.kyiv.ua

З грудня 2018 року запустять нову базу внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір, – передає інформаційне управління Верховної ради.

Зокрема, члени комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення взяли участь у міжнародній конференції на тему «Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсії?».

«Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір запевнив учасників заходу, що з грудня місяця цього року буде запущена нова база внутрішньо переміщених осіб», – сказано у повідомленні.

Також вказано, що регіональні представники Пенсійного фонду України ініціювали вирішення питання виплати боргів, які виникли внаслідок недосконалості дії системи «Аркан» в частині обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади про переміщення переселенців через контрольні пункти пропуску в Донецькій та Луганській областях.

Раніше повідомлялося, що в Україні налічується понад 1,5 млн переселенців з тимчасово окупованих територій Донбасу, а також з анексованого РФ Криму.

Loading...
Loading...
Loading...